Vyklízení půd

Vyklízení půdVyklízíme půdní prostory v rodinných domech a dalších objektech, kde je třeba z půdy odklidit nepotřebné a nevyužité harampádí.

Vyklídíme půdu, abychom ji připravili k renovaci,  vyklízíme i půdní vestavby.

 

 

 

 

Víte, že vyklízení půd může být někdy i pro Vás nebezpečné? Slyšeli jste už o tom, že holubí trus, který se na půdách mnohdy vyskytuje, je velice agresivní materiál, který svými chemickými vlastnostmi ovlivňuje okolí. Na místech, kde se holubí návštěvníci vyskytují už delší dobu, dokonce mohou svým trusem narušit i statiku dané stavby. Přenechejte vyklízení na nás. My si s tím hravě poradíme.

Pro zájemce o vyklízení půdních prostor, kteří nemají zdaleka tak katastrofální důvody jsme tu také k dispozici. Vyklidíme všechno nepotřebné harampádí. S cennostmi zacházíme zvlášť opatrně.

Průběh práce při vyklízení půd

Po prozkoumání půdy, podkroví či půdních prosto vyřkneme už stálou cenu. Nebudeme si postupně navyšovat platbu za služby, tohle není náš styl. Po prvotním rozhovoru s Vámi, kdy si Vy stanovíte své podněty, připomínky a touhy, Vás už nebudeme obtěžovat. Jsme samostatní. Vy si můžete běžet za svými závazky a už se nemusíte naprosto o nic starat. Pouze v krajních případech, kdy už zvážíme všechny možnosti a přesto si nebudeme jistí průběhem prací, Vás zkontaktujeme. Odvezeme veškerý nadbytečný nábytek, který už dosloužil či je jiným způsobem už nepotřebný, odvezeme všechno harampádí, elektroniku, elektrospotřebiče, obnošené šactvo, různá čtiva, prostě vše zbytečné a nepotřebné. Se starožitnostmi zacházíme mimořádně obezřetně. Nemusíte mít žádné obavy. Posléze celou vyklízecí plochu dovedeme ke stavu čisté dokonalosti.  

Cena vyklízení půd

Cenu pro představu můžeme nahrubo stanovit už i při neosobním jednání, ať už přes telefon či počítač. Ale jednoznačnou cenu domluvíme až při osobním setkání po prohlídce místa. O peníze za odvedené služby Vás požádáme až po zakončení vyklízecích prací.

Pracovní doba vyklízení půdy

Od pondělí do neděle, ráno i večer, v noci i ve dne, ve sváteční dny, prostě kdykoliv jsme připraveni vyplnit Vaše tužby.

 

Související služby:

vyklízení pozůstalosti, vyklízení bytů, vyklízení sklepů