Vyklízení sklepů

Vyklízení sklepůRychle a efektivně vyklízíme sklepy v rodinných domech, panelákových zástavbách atp.

Vyklízecí práce přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním.

 

 

 

 

 

Bojíte se pavouků? Při pomyšlení na střetnutí s pavoukem či jinou havětí ve sklepě máte děs v očích? Máte alergie na různé plísně, které se ve sklepech vyskytují? Nebo prostě jen potřebujete ulevit od namáhavé práce či nechcete ztrácet čas vyklízením? Od toho jsme tu právě my. Zajistíme kompletní servis vyklízení sklepů.

Průběh práce při vyklízení sklepů

Po společné prohlídce sklepních prostor stanovíme cenu vyklízení. Abyste neztráceli při vyklízení sklepa zbytečně čas, po prohlídce a vymezení nejdůležitějších bodů si můžete jít za svými povinnostmi. My už vše vyřídíme za Vás. Splníme každé Vaše přání, co se týče vyklízení. Odneseme zničený, starý nebo jiný nábytek, veškerou veteš, staré knihy, rozbitá kola a jiné menší dopravní prostředky, počítače, které už vyšly z módy a spoustu jiných věcí. Prostě vše co bude třeba. Budeme se snažit na 100%,abychom vyhověli všem Vašim požadavkům. Na závěr vše zameteme, poklidíme a poté až uvidíme Váš spokojený výraz ve tváři, vydáme se na cestu zpět.

Cena vyklízení sklepů

Cenu lze přibližně vytyčit předem po telefonu či po e-mailu. Ale fixní cenu určíme až na místě, kde budete všech výčtů svědkem. Platbu za odvedenou práci žádáme až na úplný závěr všech prací.

Pracovní doba vyklízení sklepů

Pracujeme v pondělí, v úterý, ve středu, ve čtvrtek, v pátek, v sobotu i v neděli. O volných dnech též pracujeme. Stačí pronést přání a my už uděláme vše pro to, abychom ho splnili.

 

Související služby:

vyklízení pozůstalosti, vyklízení bytů, vyklízení půd