Odvoz odpadu

Potřebujete se zbavit stavebního odpadu, suti, starého nábytku atd.? Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Odvezeme

  • stavební materiály jako cihly, tašky, trámy, okna, dveře atd.
  • kovový odpad
  • starý nábytek, nepotřebné bytové doplňky
  • odpad ze zahrady atp.

 

Nahromadilo se u Vás doma, v bytě, ve sklepě, na půdě, na chatě, na chalupě, na zahradě, v nebytových prostorech či někde jinde spoustu odpadu, který už nikdy nijak nevyužijete a víte jistě, že se ho chcete nadobro zbavit?

Stavíte nebo rekonstruujete Vaše obydlí a potřebujete odvézt stavební odpad, suť a podobně?

Nevíte, kam ten všechen nepotřebný materiál odvezete? Nemáte žádné zkušenosti s přistavením kontejneru, nevíte, na koho byste se měli obrátit, v případě, že potřebujete vyvézt odpad, starý nábytek atd.?

Pokud zní Vaše odpověď alespoň na jednu z našich otázek „ano“, tak Vás chceme ujistit, že jste na správné adrese. Stačí, když si objednáte naše služby a máte o jednu starost méně.

Průběh práce při odvozu odpadu

K odvozu odpadu je třeba nechat přistavit kontejner. Tímhle naše práce začíná. Objednáme přistavení kontejneru, abychom měli kam házet všechen ten nepořádek. Nemusíte mít obavy, snažíme se sehnat vždy tu nejlevnější variantu, nejlevnější podnik, od kterého si necháme přistavit kontejner. Kontejnery patří mezi standardní způsoby, jak se zbavit většího množství odpadu.

V případě, že si to budete přát, zajistíme vyklizení všech prostor. To se vztahuje k naší službě „VYKLÍZENÍ“, kde postupujeme takovým způsobem, jako popisujeme v sekci „VYKLÍZENÍ“.

Ať už využijete našich služeb vyklízení či ne, zajistíme závěrečný odvoz veškerého odpadu, který jste buď vy nebo my nashromáždili v kontejneru.

Cena odvozu odpadů

Ať už nám napíšete nebo zavoláte, je možné orientačně určit cenu předem, po sdělení, jaké práce na nás budete vyžadovat a kolik množství odpadu potřebujete vyvézt. Konečnou cenu ale domluvíme až na místě. Cena se pohybuje podle množství provedených prací, proto není možné ji takhle určit.

Pracovní doba při odvozu odpadů

Jsme vysoce flexibilní, a kdyby záleželo na nás, jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o všech svátcích, volnech atd. Ale bohužel přistavení kontejneru nezávisí pouze na nás, ale musíme se přizpůsobit podmínkám firem, které nabízejí kontejnery. Ujišťujeme Vás však, že uděláme maximum, abychom vyhověli Vašim podmínkám.

Místo odvozu odpadů

Zajistíme odvoz odpadu po celé Praze, Středočeském kraji a jeho blízkém okolí.

 

Překážejí u Vás doma vysloužilé spotřebiče?

Likvidujeme:

  • ledničky
  • mrazáky
  • sporáky
  • trouby
  • pračky a další