Stěhování

Sháníte někoho, kdo Vám pomůže se stěhováním? Obraťte se na nás, ať už potřebujete přestěhovat v oblasti Prahy nebo i celé České republiky.

Stěhujeme

  • vybavení bytů, domů, chat, chalup
  • provozovny, kanceláře, dílny i haly
  • obchody, sklady
  • nábytek, skříně, gauče, křesla, stoly
  • domácí spotřebiče, zboží atd.

 

Stěhování – naše noční můra. V případě, že nás stěhování čeká, stává se noční můrou i pro naše blízké přátele a příbuzné (oni takoví dědečkové, tatínkové, synové, strejdové, tchánové, švagři či naši kamarádi se dají požádat a využít jejich pomoci je skvělé, když se přemění v profesionální stěhovací partu). Co si budeme nalhávat. Dost často takovéto akce skončí velkým fiaskem, roztrženou látkou na nové či zachovalé sedačce, stojí to spoustu nervů, dost často i hádek, kdy se řeší, jak přenést neforemný nábytek a v neposlední řadě, naše manželky nebo přítelkyně mají též o vrásky více, když musí zajistit občerstvení pro tolik strávníků. Nemáte to srdce je vystavit této fyzické a také psychické zátěži?

V případě, že Vaše rodina či přátelé jsou velmi mírumilovní a do hádky mají daleko a rádi byste je použili jako nástroj ke stěhování, tak mají nedostatek volna, jsou neochotní, mají vážné či méně vážné zdravotní důvody, anebo jsou nedostatečně silní a přenést nějakou tu skříňku do auta by pro ně byla záležitost na půl dne?

Netrapte sebe ani své blízké a přenechejte Vaše starosti se stěhováním nám. Vždyť my už vystěhovali tolik objektů, že bychom to nespočítali ani na prstech naší jedné ruky, ba ani ta druhá by nám nestačila. Máme už tolik zkušeností se stěhováním, řešili jsme tolik prekérních situací, že přestěhování Vašich věcí bude pro nás brnkačka. 

Průběh práce při stěhování

Po telefonické či elektronické domluvě, se objevíme ve smluveném dni na smluveném místě, kde spolu domluvíme takové ty záležitosti, jako kam chcete všechen nábytek a věci převézt, cenu a tak podobně. U stěhování Vašich věcí můžete být samozřejmě přítomen/přítomna, ale v případě, že si Vás povinnosti vyžádají na jiném místě, hravě si se vším poradíme i bez Vašeho dohledu. Po dokončení všech prací můžeme, po domluvě, uklidit prostory, z kterých se vynášel všechen nábytek atd. V případě, že něco poškodíme, přebíráme za sebe veškerou zodpovědnost.

Cena práce stěhování

Bohužel ji nejde takhle jednoznačně určit, u každého se liší, záleží na různých okolnostech. Cena lze samozřejmě odhadnout orientačně předem, když nám telefonicky či po e-mailu přiblížíte situaci. Tu opravdovou se ovšem dozvíme až po zhlédnutí Vašich prostorů. Nemusíte se však obávat závratných částek.

Pracovní doba při stěhování

Jsme vysoce flexibilní, přizpůsobíme se jakýmkoliv Vašim časovým podmínkám. Stačí navrhnout kterýkoliv den, včetně víkendů a svátků a kteroukoliv hodinu. Ráno, v poledne, odpoledne, večer či v noci – jsme Vám neustále k dispozici.

Místa kde poskytujeme stěhovací služby

Praha, Středočeský kraj a jeho blízké okolí.

>> navštivte také Stěhování Praha