Vyklízení

Levně a efektivně poskytujeme vyklízecí služby po celé Praze a Středočeském kraji

Šetřte svým drahoceným časem, vyklízecí práce uděláme za Vás.

 

V rámci vyklízení nemovitostí vyklízíme

  • byty, domy, chalupy, pozůstalosti
  • suterény, sklepy, půdy, podkroví
  • sklady, dílny, servisy
  • provozovny, obchody, restaurace, hotely
  • uklízíme zahrady

 

Vyklízení, vyklízení a zase jen vyklízení

Objevila se u Vás, ve vaší rodině, blízkých přátel anebo pouhých známých jedna z ne moc příjemných situací jménem VYKLÍZENÍ?

Nemáte pražádné zkušenosti s vyklízením? Nevíte, jak rychle a efektivně vyklidit prostory?

Nemáte potřebné náčiní, které je potřeba k vyklízení – ať už je to obyčejný šroubovák či popruhy nebo nevíte, kde shánět větší auto na převoz všech těch věcí na skládku nebo někam jinam (byt, dům, chata, chalupa, zahrada, nebytové prostory a tak podobně)?

Ve Vašem už tak nabitém diáři ne a ne vtěsnat termín vyklízení? Máte spoustu povinností či záležitostí (ať už pracovních či osobních)?

Jste už osoba vyššího věku? Máte spoustu zdravotních problémů a při vyklízení by se Vám akorát tak přitížilo?

Nemáte žádné příbuzné ani nikoho, kdo by Vám mohl pomoci s vyklízením?

Nebo máte prostší důvody a do vyklízení Vám jednoduše chybí inspirace či chuť?

Ať už máte či nemáte vážné důvody, proč nemůžete anebo nechcete vyklízet prostory, přenechejte své starosti na nás. Rádi Vám pomůžeme s odstraněním tohoto neduhu. Vy nám dáte pouze základní, nezbytné instrukce a zbytek už vše vyřešíme sami. Naše poznávací znamení je ochota, pečlivost, příjemné vystupování, samostatnost, flexibilnost, pracovitost, profesionalita a hlavně mnohaleté zkušenosti s vyklízením všemožných objektů. Vyklízení je pro nás „hračka“.

Průběh práce při vyklízení

Domluvíme si telefonicky či po e-mailech schůzku a sejdeme se v určený den, v určeném čase, na určeném místě. Tady obhlédneme objekt vyklízení a zkalkulujeme celkovou cenu. U všech výpočtů můžete být přítomen/přítomna, tudíž nemusíte mít obavy o své peníze. Po zhodnocení stavu objektu domluvíme termín vyklízení. V den „D“ se už nemusíte o nic starat. Veškerou zodpovědnost za odvedenou práci přebíráme na sebe a vy si nerušeně můžete dělat na svých programech. Po zakončení všech vyklízecích prací si po sobě a po vyklízení vše řádně uklidíme a po Vaší osobní kontrole se vydáme na cestu na naše pracovní stanoviště.

Cena práce vyklízení

Cena se pohybuje různými směry. Záleží na stavu objektu, čase stráveném na vyklízení a fyzické náročnosti. Ujišťujeme Vás však, že naše práce nejsou nikterak drahé ba naopak, pracujeme levně. Cenu požadujeme až na závěr všech prací. Zajímá Vás, kolik budete platit, ještě než si nás objednáte? Při bližším obeznámení, jak prostor vypadá, co je předmětem vyklízení a tak podobně, Vám můžeme sdělit cenu orientačně.

Pracovní doba

Můžete navrhnout jakýkoliv den i čas. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i ve státem uznaných svátcích.

Místo vyklízení

Vyklízecí práce provádíme ve všech částech hlavního města Prahy: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9 ...
a přilehlých měst Středočeského kraje
 

 

Související služby:

vyklízení pozůstalosti, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení půd