Vyklízení bytů

Vyklízíme byty všech velikostí, od garsonier až po ty největší.

Vyklízíme i prostory, které k bytu náleží, ať už to jsou balkony, lodžíe, sklepy nebo půdy.

Kalkulaci předběžné ceny za vyklizení provádíme zdarma.

Chystáte se vyklidit byt či dům a nemáte dostatek času? Nebo máte byt plný přebytečných věcí?  Vyklízení stojí mnoho úsilí a co je nejhorší - vydržet až do úplného konce. Přenechejte vyklízení na nás. Ať už potřebujete kompletně vyklidit byt nebo potřebujete jen více místa, jsme tu pro Vás. Vyklízíme byty všech velikostí a tvarů. Převezmeme byt v jakékoliv fázi vyklízení. Vše zařídíme, o vše se postaráme.

Průběh práce při vyklízení bytů

Přijdeme za Vámi, kde podle stavu bytu či jakéhokoli jiného objektu předem určíme cenu vyklízení. Chceme ušetřit Váš drahocenný čas a finance. Po vzájemné dohodě si můžete jít vlastní cestou a my se už o všechno postaráme. Vyklidíme vše, co si budete přát. Od nábytkových stěn, stolů, židlí, pohovek, sedaček, konferenčních stolků, různé elektroniky, elektrospotřebičů, kuchyňského nábytku, zrcadel, až po oblečení, koberce, stavební odpady a mnohé další. Vaše přání je nám rozkazem a chceme Vás udělat, pokud možno, co nejspokojenějšími zákazníky. Závěrečný úklid je pro nás samozřejmostí. Po odvedení všech prací si zkontrolujete naše „ dílo“ a teprve, až se Vám bude zdát vše v pořádku, rozloučíme se.

Cena vyklízení bytů (domů)

Cenu lze orientačně určit i telefonicky či elektronicky před prohlídkou vyklízeného bytu či objektu. Ale jasnou, pevnou cenu domluvíme až na místě, ta už se nebude měnit. Platbu za naše služby vyklízení bytů, vyklízení domů, vyžadujeme až po Vaší osobní kontrole objektu, který jsme vyklidili, jelikož jsme féroví.

Pracovní doba pro vyklízení bytů, domů

Pracujeme každý den. Svátky a víkendy jsou pro nás dny pracovními. Nebojte se navrhnout jakýkoliv den, jak už jsme jednou zmínili, Vaše přání je nám rozkazem.

 

Související služby:

vyklízení pozůstalosti, vyklízení sklepů, vyklízení půd