Vyklízení pozůstalosti

Vyklízíme pozůstalosti všeho druhu.

Ulehčíme Vám od starostí, které přicházejí s řešením pozůstalostí.

Vyklízíme domy, byty i nebytové prostory z pozůstalostí.

Potřebujete vyklidit prostory po úmrtí Vašich blízkých? Nahromadilo se po Vaší babičce za celý život v bytě či domě spousta harampádí a nevíte co s ním? Od toho jsme tu právě my, abychom Vám ulehčili a vyklízecí práce udělali za Vás.  Zajistíme Vám kompletní vyklizení celého domu či bytu.

Průběh práce při vyklízení pozůstalostí

Přijdeme na prohlídku prostor, kde zhodnotíme stav prostoru a průběh práce, abychom ušetřili Váš čas a hlavně peníze. Vy se však po domluvě už nemusíte o nic starat. Klidně si můžete pracovat na svých projektech.

Vyklidíme vše, co bude potřeba. Starý nebo jinak nepotřebný nábytek, elektroniku, bílou techniku jako pračku, myčku, ledničku atd. Zvláštní opatrnosti dbáme při manipulaci s hodnotnými či pro Vás jinak cennými předměty.

Po dokončení všech prací

veškeré prostory uklidíme, jakožto i cesty, které jsme nějakým způsobem znečistili při přepravě po vyklízení po úmrtí. Po vyklizení a uklizení všech prostor předáme byt či dům i s klíči Vám osobně, kde si zkontrolujete kvalitu našich odvedených prací.

Cena vyklízení po úmrtí

Při prohlídce prostor a zhodnocení průběhu prací dohodneme pevnou cenu, která bude samozřejmě neměnná – nebude se již navyšovat. Platbu za služby požadujeme až po dokončení všech prací. Orientační cenu můžeme zhruba odhadnout i po telefonu či e-mailu.

Pracovní doba vyklízení pozůstalostí

Pracujeme ve všední dny, o víkendech, o svátcích, ve dne i v noci. Vyhovíme všem Vaším přáním.

 

Související služby:

vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení půd